Anaokulumuza Değerli Velilerimizden Yorumlar

Oğlum için ilk tercihim Düş Bahçesi Anaokulu oldu ve eğitimi dışında doğal beslenme programları yeme alışkanlığı olmayan çocukların iştahını açıyor. Eğitimin kalitesi ve öğretmenlerin tecrübesinden son derece memnun olduğumdan ilk okula başlayana kadar burada devam etmesini istiyorum. Ve en önemlisi çocukların mutluluğu. Çocuklar bu okulda olmaktan çok mutlular.

Emel Karabulut

Yağız Karabulut'un Annesi

Gönül rahatlığıyla gönderebileceğiniz, çocuğunuzun aldığı eğitimin karşılığını göreceğiniz, yemek hususunda çok dikkatli, çok candan öğretmenleriyle çok şirin bir okul. Tatil günlerinde bile gitmek isteyen bir oğlum var. Okul arayışında olan tüm annelere şiddetle tavsiye edebilirim.

Yağmur Topaloğlu

Akif Topaloğlu'nun Annesi

Oğlum Ayaz'ı 2 yıl önce kreşe yazdırmaya karar verdiğimde çok okul gezmiştim. Gezdiğim okullardaki çocukların perişanlığını görünce, çocuklarımızı güvenle teslim edebileceğimiz okul ve öğretmenlerin olmadığını düşünmüştüm ve vazgeçmiştim. Ta ki Beylikdüzü Düş Bahçesi Anaokulu’nun değerli sahibi İlknur Hanım’la tanışıncaya kadar. Okula gittiğimde bizi kalplerinin iyiliği ve güzelliği yüzlerine yansımış, çocuklarımızla ilgili alakalı öğretmenlerimizle karşılaştım. Şuan oğlum 4 yaşında çok memnunuz. Çocuklarımıza eğitim öğretim ve el becerileri ile alakalı ve daha sayamadığım çok şeyler kattınız. Düş Bahçesi Anaokulu ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Esra Yaşar

Ayaz Yaşar'ın Annesi

Düş Bahçesi Anaokulu; size düşlerinizi vaad eden mükemmel bir yer. Çocuğumuz ile ilgili hayalini bile kuramadığımız güzelliklere imza attılar. Kızımdaki gelişim mükemmel. Hayata dair her şeyi öğreniyor. Sayı saymaktan tutun, İstiklal Marşını söylemeye... Kişisel gelişiminden tutun da resim çizmeye kadar. Üstelik bir aile yuvası. Yemeği yapan teyzemiz, okul müdürümüzün annesi. Servis şoförümüz, babası. Gözümüz arkada kalmıyor. Yedi kat ele değil de bir yakınınıza emanet ediyor gibisiniz. Başta o kadar korkmuştum ki. Şimdi içim rahat. Çok şükür diyorum her gün. Kızım mutlu, biz mutlu. Öğretmenlerimiz muazzam. Hepsi birbirinden yetenekli, hepsi bir anne şefkati ile yaklaşıyor. Bu devirde böylesini bulmak zor. Çok memnunum, kelimelerle anlatamam. Düş Bahçesi, tek tercih olmalı.

Duygu Yandık

Ada Cemre Yandık'ın Annesi

Çocuklarımı gönül rahatlığı ile bırakabildiğim, sevginin ve saygının eksikliğini hissetmediğimiz, her zaman güler yüzlü olmaları, eğitim konusunda çok iyi olmanız, okula giderken ağlamayan çocuklar... Bunlar Düş Bahçesi Anaokulu’nun sayesinde. Gerçekten tercih edilmesi gereken bir okul. Öğretmenlerimizi ve okulumuzu çok seviyoruz.

Duygu Kırtış

Asel & Alya Kırtış'ın Annesi

Benden önce arkadaşımın kızı bir yıldır devam ediyordu Düş Bahçesine, tereddüt etmedim acıkçası kayıt yaptırırken. Okul sloganının hakkını fazlasıyla veriyor; okul öncesi eğitimini verimli geçiren şanslı çocuklardan oğlum da. Ögretmenlerinden ve eğilimlerinden çok memnunuz. Oğlumun sabahları neşeyle okula gitmesi öğretmenine koşması her şeyi özetliyor. Kreş sahibi İlknur Hanım, sevgili öğretmenimiz Melike Hanım, Selma Hanım, tüm ögretmenler, Meral Teyzemiz servis kaptanı Ali Bey’e kadar hepsine çok teşekkür ediyorum. Okuluna mutlulukla giden bir çocuk okulun ve eğitimcilerin başarısıdır. Çok teşekkürler, ne kadar şanslıyız ki yollarımız kesişti.

Zeynep Aydın

Ali Haydar Aydın'ın Annesi

3,5 yaşındaki gözümüzün nuru kızımıza uygun okul bulmak için, Avcılar ve Beylikdüzü'ndeki okulların çoğuyla görüşme yaptık. Bir süre sonra hepsi aynı şeyleri söylüyor gibi geldi, zaten hemen hemen hepsinde aynı dersler var, karar vermek daha da zorlaşmıştı. Üstelik görüşmeye gittiğimiz birçok okulda çocukların fazlaca sessiz olması düşündürdü. 3-5 yaşındaki çocuklar için fazlaca disiplin var bence, 1 saatlik görüşmemde çıt duymadığım okullar oldu. Böylesi bir disiplin aradığım şey değil. Zaten sakin bir çocuğumuz olması ezilir mi, daha mı sessizleşir, mutsuz mu olur diye korkularımızı iyice arttırdı. Çoğu okulda olan derslerin yanında Düş Bahçesi’nde her gün ingilizce dersi olmasının büyük bir artısı ile görüşmeye gittim. İlk gözlemlerimde etkinliklerini yaparken kalkıp öğretmenine bir şeyler soran tekrar yerine oturan, yanındakiyle konuşmaya çalışan, çocuk gibi çocuklar olduğunu görünce, çok şükür böyle okullar da varmış dedim. Uygun havalarda bahçede bolca zaman geçirip içeriye hapsolmadan, derslerini bahçede yapsa da dersine odaklanacak kadar disiplinin sevgiyle harmanlandığı bir okul. Çocukların çocuk gibi kalarak eğitim alabildiği, mutlu olabildiği, ismini tamamen hak eden bir okul Düş Bahçesi 🙂

Sibel Çayır

Melek Ada'nın Annesi

Okulumuz son derecede anlayışlı, donanımlı, güleryüzlü eğitimciler sayesinde, cocuğumuz için iyi bir eğitim ve okul öncesi hazırlık okulu oldu. Kesinlikle gözü kapalı tavsiye ederim.

Tuğba Kaya

Ela Kaya'nın Annesi

Bir çok okul araştırdık ama ne yazık ki içimize sinen bir okul olmadi, ta ki Düş Bahçesi Anaokulu İlknur Hanım ve öğretmen kadrosunu tanıyana kadar... Anne baba olarak malesef biraz fazla detaycı olmamıza rağmen hep olumlu yanıtlar ve dönüşler aldık. Kızımızın ikinci okulu ve ilk kez hiç ağlamadan gidiyor. Uyum problemi yaşamayacağınız, ev ortamı tadında harika bir anaokulu. Gözü kapalı güvenebilirsiniz. Sevgilerle...

Demet Tetik

Özde Güneş'in Annesi

”Okul, yarını içine alan bir dört duvardır.” Bu güzel yolda ilk adımı sizinle attığımız ve her zaman desteğinizi eksik etmediğiniz için teşekkürler, iyi ki varsınız.

Ümmühan Birli

Meriç Eymen Birli'nin Annesi

Düş Bahçesi ile tanışmadan önce 2 ayrı kreşe oğlumuzu götürdük fakat birinde 1 gün diğerinde ise 3 gün zor durabildi. Düş Bahçesi ile tanıştıktan sonra hiç zorlanmadan çok kısa sürede alıştı. Bu sürede yaptığımız ziyarette tam anlamıyla anne sevgisi kadar ilgi gösterildiğini gördük. Eğitim çok iyi, yemek ve uyku alışkanlıkları düzene girdi. Aradan 2 yIl geçti artIk hepinizi ailemiz olarak görüyoruz ve ilk okula kadar birlikteyiz. Hepinize çok teşekkür ederiz.

Tuğçe Öztürk

Miraç Öztürk'ün Annesi

Düş Bahçesi anaokulu ❤ Bende bir okul öncesi öğretmeni olarak ve çalıştığım kurumlarda gördüğüm ve tecrübelerime dayanarak ince eleyip sık dokudum. Yazdırmaya karar verdiğimde bir çok okul gezdim. Tavsiye üzerine yolum Düş Bahçesi Anaokuluna Düştü. Beni en çok etkileyen aile kurumu olmasıydı. Sağlıklı bir çocuk Aile temelleri sağlam bir kurumdan çıkar oradaki birliği beraberliği hissedebilirler çünkü. Oğlumu okul gibi değil samimi bir aileye eğitime gönderiyor olarak görüyorum ben. Herkesin güvenle gönderebileceği bir okul 🙂 Hele çalışan anneler için tanımadıkları insiyatif yok. Düş Bahçesi Ailesini çok seviyoruz Oğlum Ayaz ile 🙂

Yeşim Yılmaz

Ayaz Yüksel'in Annesi

WhatsApp chat